14. 1. 2014

Nový rok ....

     Občas mám rána - a určite aj Vy - kedy sa nie a nie prebrať, všetko je také pomalé, ja som pomalá, čas ide pomaly, nič sa mi nechce...Postupne zisťujem, že je to tak aj s Novým rokom. Tento rok som mala namále :-) kôli povinnostam v práci. Nesadla som si pokojne a spokojne k PC a nehľadala som, čo dobré a nové upečiem - ako po iné roky. Preto som nepiekla nič nové, nič zaujimavé, všetko 3 dni pred Vianocami zbúchané. Mala som z toho nervy, pretože tak som si to nepredstavovala. A keď som tie 3 dni pred sviatkami začala, potom som sa nemohla zastaviť až do 1.1. 
     Z toho vyplýva dosť dobrá únava, ktorá  sa mi akoby zapáčila a ja sa znova neviem naštartovať :-(.  Tak ako by som chcela myslím - chcené varenie a pečenie....ach.
Zatiaľ je to varenie z povinnosti. A to zimné počasie mi tiež nepridáva. 
     Ale ja verím, že tá prekliata lenivosť ma čoskoro opustí a ja s radosťou začnem znova prehrabávať a listovať časopisy a knihy a snoriť na nete po foodblogoch, čo mi fakt chýba a viac sa venovať tomu, čo milujem - pečeniu !


     Všetkým prajem v Novom roku 2014 veľa zdravia, veľa síl na prekonávanie bežných aj nezvyčajných prekážok, veľa, veľa lásky, ľudí okolo seba, na ktorých sa môžete stále obrátiť a veľa kulinárskych zážitkov a chuti do varenia a pečenia. :-).

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára